Lageweg 22-17
6621 BS Dreumel
Quinta da Côrte
Quinta da Corta, gelegen in het hart van de Douro, bottelt wijn onder zijn eigen naam. Philippe Austruy verwierf het historische pand met oude wijnstokken, waar het werk nog steeds op traditionele wijze wordt uitgevoerd.

Quinta da Corta – Historisch Terroir en Oude Wijnstokken in de Douro
In het hart van de Douro, bekend om de kwaliteit van zijn terroir, ligt het meest gewaardeerde gebied voor gerenommeerde Portproducenten. Quinta da Corta is sinds enkele jaren weer bezig met het bottelen van wijn onder zijn eigen naam. Begin 2013 verwierf Philippe Austruy, die reeds de Commanderie de Peyrassol in Côtes de Provence en het Château Malescasse in Haut-Médoc bezat, de Quinta da Côrte in de Boven-Douro. Het is een van de oudste eigendommen in de regio en sommige percelen zijn nog steeds niet geschikt voor mechanisatie; net als vroeger wordt het werk gedaan met pikhouwelen, met mannen en muilezels die al het sjouwen doen. Het geheim van dit Porthuis is het terroir en de oude wijnstokken.
Altijd tot uw dienst voor al uw wijnvragen
Heeft u een vraag over een specifieke wijn of wijnhuis? Bent u geïnteresseerd in een wijnproeverij of heeft u een andere wijngerelateerde vraag? Aarzel niet om contact op te nemen. Ik sta altijd klaar om u van aanvullende informatie te voorzien. U kunt mij bellen of mailen voor meer details.
